Z nami sprzedaż skutecznie  Zapewniamy profesjonalną, Pomożemy spełnić Twoje marzenia
Z nami sprzedaż skutecznie
Kupisz bezpiecznie
Zapewniamy profesjonalną,
życzliwą i uczciwą obsługę
Pomożemy spełnić Twoje marzenia

Wyszukiwarka ofert

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Lokalizacja

Ulica

Numer oferty

Forma własności

Typ domu

Typ budynku

Typ działki

Typ lokalu

Typ obiektu

Materiał

Woda

Gaz

Elektryczność

Kanalizacja

Ogrzewanie

Kształt działki

Dostawca internetu

Przeznaczenie

Droga dojazdowa

L. pięter

od do

Rok budowy

od do

L. pokoi

Liczba pomieszczeń

od do

Piętro

od do

Cena PLN

od do

Cena za m² PLN

od do

Powierzchniam2

od do

Pow. działki

od do m2

Szarokość działki

od do m

Długość działki

od do m

Miejsca parkingowe

od do

Liczba lini telefonicznych

od do

Piwnica

Meble

Internet

Klimatyzacja

Osiedle zamkniete

Bez prowizji

O firmie

 

Biuro Nieruchomości "Maćkowiak Kontakt -4 "na kołobrzeskim rynku istnieje i działa już 20 lat czyli od 1998 roku.Niezmiennie  staramy się zadowolić naszych Klientów i sprostań ich oczekiwaniom .Dotychczasowe doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami oraz stale pogłębiana wiedza pozwoliło nam skutecznie pozyskiwać zaufanie klientów tak w sprzedaży nieruchomości jak i wynajmie lokali mieszkalnych  i użytkowych.Od początku istnienia biura jego twarzą jest licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami mgr Mariola Turska-Maćkowiak z nr licencji 2323. Właścicielem biura jest Jerzy Maćkowiak.

Nasz sukces nie byłby możliwy , gdyby nie wieloletnia wspólpraca z Kołobrzeską Siecią Nieruchomości- czyli grupą licencjonowanych pośredników. Dzięki takiej współpracy możliwe jest szerokie doradztwo   dotyczące  szybkiego  zakupu czy sprzedaży różnych nieruchomości. 6 biur pracujących w sieci to 6 razy więcej ofert w każdym naszym biurze i możliwość 6- ciokrotnej reklamy i marketingu dla naszych Klietów , co jest bardzo ważną sferą naszej działalności.
ADRIA Nieruchomości, BON  Akropolis , Euro-Dom Nieruchomości, Agencja Nieruchomości Home,Biuro Nieruchomości Villa  oraz nasze Biuro Nieruchomości Maćkowiak Kontakt-4 – to biura współpracujące w naszej sieci.

Z naszej strony Klient odwiedzający nasze biuro zawsze spotyka się z życzliwością  i profesjonalną obsługą, która ropoczyna się od fachowego doradztwa i przedstawienia wybranych ofert przez przeprowadzenie przez wszystkie etapy kupna czy sprzedaży nieruchomości, w tym sprawdzanie stanu prawnego  i finansowego , do samego finału czyli aktu notarianego przeniesienia własności.
Przygotowujemy także końcowy protokół zdawczo odbiorczy danej nieruchomości i pomagamy  w formalnościach związnych z przepisaniem umów na dostawę mediów.
To z pozoru tak łatwo wygląda , ale by przejść przez zawiłe procedury związane z przygotowaniem sprzedaży,kupna czy wynajmu nieruchomości lepiej powierzyć komuś z wieloletnim doświadczeniem i znajomością  stale zmieniających się  przepisów  prawa dotyczących rynku nieruchomości.

Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapozaninia się z naszymi ofertami
oraz do naszego biura , które mieści się na ulicy Jagiellońskiej 7/1 / kiedyś Kniewskiego/ blisko dworca PKP vis a vis przystanków autobusów miejskich.